שירותים

השקעות

MyPlace היא חברת השקעות מסחרית שמספקת פתרונות נדל"ן מקיפים וחדשניים למשקיעים.

במשך שנים, MyPlace התמקדה באופן בלעדי באזור תל-אביב, פתחה קשרים חזקים בשכונות שאנחנו מייצגים ובנתה מאגר נתונים נרחב של לקוחות פעילים בתחום הנדל"ן באזור.

MyPlace מטפלת במגוון של סוגי נכסים, כולל פרויקטים בתל אביב, דירות חדשות /יד שנייה, דירות למכירה ודירות להשכרה בתל אביב, גגות לבניה, תוספות בניה וכן הלאה. גם הלקוחות העסקיים מוצאים אצלנו פתרון ומגלים את הרמה המקצועית הגבוהה שלנו בתיווך בניינים, מגרשים ונכסים מסחריים בתל אביב, תמ"א 38, דירות להשקעה, ניהול נכסים, נדל"ן עסקי, הערכת נכסים ועוד. יש לנו ניסיון בייצוג נכסים במגוון רחב של מחירים.

הייחוד של MyPlace כמשרד תיווך בתל אביב הוא בכך שאנו פועלים בכל החזיתות בתחום הנדל"ן. החוויה הזאת אפשרה לנו להבין לעומק את הערך האמתי של כל נכס, את הפוטנציאל הנסתר ואילו פרטים לבחון כשאנו מייצגים קונה או מוכר.

ב- MyPlace המטרה שלנו היא ליצור קשרים ארוכי טווח עם כל לקוח. MyPlace בוחנת דרכים להפיכתה של כל השקעה, גדולה כקטנה, לרווחית בשביל המשקיע. במידת הצורך, נספק למשקיעים שירותי ניהול והשכרה.

חיפוש הדירות שלך מתחיל ונגמר ב- MyPlace

ל- MyPlace יש דירות למכירה והשכרה בשכונות רבות בתל-אביב. הכיסוי הנרחב שלנו והמחויבות שלנו לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר, הם השילוב המנצח שיעזור לך למצוא את הדירה המתאימה לך. מאז נוסדה, ביססה את עצמה MyPlace כחברת מקרקעין מכובדת, לפי המדד שלנו להצלחה: הענקת חוויה משביעת רצון לכל לקוח שרוצה למכור או לקנות דירה, לשכור או להשכיר. אנו מאמינים שלכל לקוח יש צרכים שונים ויחודיים משלו. בחינתנו, עסקה מוגדרת כמוצלחת רק כששני הצדדים מרוצים ורק שירות שמותאם אישית לשני הצדדים מאפשר לנו להגיע לכך. בין אם אתה בוגר אוניברסיטה שמחפש דירה במחיר נוח או משפחה שרוצה לרכוש או לשכור דירה במיקום טוב, MyPlace תעזור לך ותמצא את הנכס המתאים ביותר לדרישות שלך. אנו עושים זאת באמצעות הקשרים הנרחבים שלנו והחזון שלנו: לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהסיפוק שיש בכך שהם גרים בבית המושלם בשבילם, ולהבטיח את שביעות רצונם. בזכות העובדה שהצבנו את האינטרסים של הלקוחות שלנו במקום הראשון, הפכנו למשרד תיווך מוביל בתל אביב, וההיכרות המידית והעמוקה שלנו את שוק הדירות בעיר הופכת את השירות שלנו ליחודי. אנו מזמינים אותך לשוטט ב-MyPlace.co.il וליצור אתנו קשר ברגע שתזדקק/י לעזרה שלנו במציאת דירה משלך.

– MyPlace בוחנת דרכים להפיכתה של כל השקעה, גדולה כקטנה, לרווחית בשביל המשקיע.

מכירת נכסים

MyPlace עוסקת ומתמחה בשיווק ומכירת דירות חדשות בפרוייקטים ודירות יד שניה בתל אביב. בחברה צוות רחב של יועצי נדלן בעלי ידע עשיר בענף המקרקעין, רשיון תיווך מטעם משרד המשפטים והיכרות עם שוק הנדלן בכל רגע נתון. כל זאת בשילוב עם מחלקת השיווק של החברה, מביאים לעסקאות מקרקעין רבות שנעשות תחת קורת הגג והליווי של צוות המשרד. לנגד עיניהם של מנהלי וסוכני MyPlace עומדים בראש ובראשונה אמינות החברה ומקצועיותה, התקדמותה והתפתחותה עם שוק הנדלן הנוסק, הבנת לקוחותינו והבאת תוצאות מספקות עבורם. תהליכי המכירה/קניה נעשים באופן אישי ע"י סוכני המשרד ומנהליו והם כוללים יעוץ אדריכלי ותכנוני שניתן ע"י אדריכל מטעמנו, יעוץ משפטי ע"י עו"ד המתמחה במקרקעין, תכנית שיווקית המותאמת לכל נכס ובעליו, בניית תיק נכס הכולל את כל המסמכים הרלונטיים מהגופים השונים ועוד. באמתחתנו מאות עסקאות ש-MyPlace חתומה עליהן כמשווקת בלעדית וכפרזנטורית.

הצטרפו להצלחה והתקשרו 03-5251717.

השכרת נכסים

MyPlace מתמחה גם בהשכרת נכסים. אנו מבינים את החשיבות של השכרת נכסים ריקים במהירות אבל בו בזמן מוודאים שהם מושכרים לדיירים המתאימים. MyPlace מסננת בקפידה את כל בקשות השוכרים על ידי בדיקה ראשונית לגבי מקום עבודתם, מטרת שכירות הנכס, תקופת השכירות ועוד. אנו מפחיתים את רמת הסיכון באמצעות תהליך הסינון הקפדני שלנו; וזה מאפשר לנו להפחית את הסיכון של בעלי הדירות. על ידי מציאת דיירים מתאימים לבניינים שלנו אנו מעלים את ערך הנכסים.

שירותי ניהול

MyPlace מספקת שירותי ניהול נכסים לבנייני דירות באזור תל-אביב. באמצעות השימוש בשיטות ניהול מתקדמות, אנו מעלים את ערך הנכסים. הניסיון שלנו כמנהלים של מבנים למגורים הפך אותנו למומחים בניהול של נכסים להשכרה.

שירותי ניהול נכסים כוללים:

  • תחזוקת נכסים
  • תחזוקת דירות והגדלת ערך הנכס
  • השכרת דירות
  • שיווק ומכירות (תיווך נדל"ן)
  • ייעוץ משפטי
  • ניהול פיננסי
  • בקרת הוצאות
  • גביית שכר דירה
  • ניהול תהליך מכירת נכסים
  • ייעוץ כללי

ניהול נכסים:

אנחנו מתגאים בכך שאנו מעסיקים רק אנשים איכותיים בנכסים שמנוהלים על ידינו. לפיכך, MyPlace מגייסת ומפקחת על צוותי התחזוקה של בניינים. מנהלי הנכסים שלנו מפקחים על עובדי הבניין, מייעלים את השירות, ובונים איתם קשרים חיוביים. בהתאם לפילוסופיית הניהול המשולבת שלנו אנו מקיימים פגישות באופן קבוע, נוקטים בגישה פרואקטיבית על ידי ניתוח כללי של הפורטפוליו שלנו, ומתעדכנים במגמות השוק המשתנות ובחוקים ובתקנות חדשים. מנהלים מבקרים בנכסים שלהם בקביעות במטרה לטפל בכל סוגיה שמתעוררת, כולל פרויקטים של שיפוץ וחידוש. החברה מוכנה לעבוד עם מנהלים כדי לפתור כל בעיה שמתעוררת. אנו מכבדים את ההערות ודעתם של הלקוחות שלנו, ואנו מזמינים אותם לספק לנו משוב בכל הזדמנות.

ייעוץ משפטי:

משרדנו פועל באופן שוטף מול משרדי עו"ד המתמחים במקרקעין. כלקוחותינו תוכלו להנות מיעוץ משפטי כחלק מהשרות שאנו מציעים ולקבל יצוג בעריכת חוזים.

ניהול פיננסי:

המשרד שלנו זמין לקבל תשלומי שכר דירה ישירות מהדיירים שלנו. אנו מבינים שתשלום סדיר של שכר דירה הוא הכרחי לתפעול יעיל של בניינים. MyPlace פועלת על פי כל החוקים והתקנות כדי להבטיח שזכויות הדיירים שלנו נשמרות, במטרה לבנות אמון וקשרים אמיצים בינינו. מחלקת חידוש החוזים שלנו מבטיחה שחוזי השכירות מחודשים וששכר הדירה נגבה בזמן. הדיווח החודשי שלנו כולל דוחות פיננסיים, קבלות ותשלומים, פרטי גבייה, תשלומים במזומן, תשלומים לספקים ומחויבויות משפטיות, והודעות לדיירים. הדוח הפיננסי מעריך את המצב הפיננסי של הנכסים וכולל המלצות ללקוחות שלנו על הפחתת עלויות ומקסום פוטנציאל הרווח.

בקרת הוצאות:

קבלת הצעות מחיר שונות לתיקונים ולשיפוצים, לרכישת ציוד, להסדרת חוזי מעליות, לחימום, למערכות אוורור ומיזוג אוויר, למים, לגז ולהדברה. אחד היתרונות של הצטרפות לפורטפוליו הבניינים שלנו הוא היכולת לנצל את המחירים התחרותיים שאנו מקבלים מספקים בזכות ההיקף הרחב של ההזמנות שלנו. המומחיות שלנו בשיווק ובניהול של נכסים מסחריים ונכסי מגורים הפכה נכסים כושלים לנכסים מניבים.