קריירה

רמה 1: סוכנים ללא ניסיון

ב-MyPlace הדלת תמיד פתוחה לבעלי עניין אמתי בנדל"ן שאין להם ניסיון ואינם יודעים איך בדיוק כדאי להתחיל. אנשים שרוצים להיכנס ולהתחיל להראות דירות, אבל פשוט עדיין אין להם הניסיון או הידע לעשות זאת.

רוב הסוכנים שלנו מרוויחים משכורות גבוהות מאוד! עם ההכשרה והתמיכה שאנו מספקים, תוכל/י להתחיל להרוויח מיד.

בפשטות: יש לנו מספיק עסקאות בכל זמן נתון ואנחנו אוהבים להכניס אנשים חדשים לעסק ולרענן את האווירה. אם יש לך מוטיבציה להתקדם בתחום, וללמוד לא מעט על הדרך, אנחנו יכולים לעזור לך לקבל את הרישיון ולהפוך לסוכן/ת מצליח/ה.

יש לנו צוות ניהולי שתמיד זמין לספק לך תמיכה, לענות על שאלות ולייעץ – למעשה, כל מה שצריך כדי לעזור לפתח אותך כסוכן/ת, יסופק לך על ידי צוות המנהלים שלנו. נוסף על שנות הניסיון (והמוניטין) של החברה שלנו כמשרד תיווך בתל אביב, אנו מציעים לך בונוס נוסף: היתרון שבמיקום מרכזי – שדרות תרס"ט 17, מול תיאטרון הבימה. זהו מיקום נוח שקל להגיע אליו. לכן, אם חשוב לך לעבוד בחברה בעלת ניסיון מוכח, מוניטין טוב, וצוות מנהלים שנהנים להכשיר אחרים, אנו יודעים שזאת החברה הטובה ביותר בשבילך. לפרטים, צור/צרי קשר עם המשרד שלנו בכל זמן בטלפון.

רמה 2: סוכנים מורשים – בעלי ניסיון

אם קראת עד הנה, הביוגרפיה של החברה שלנו ידועה לך כבר. כסוכן/ת מנוסה, אנו יודעים שזמנך קצר ואת/ה רק רוצה לשמוע את הפרטים החשובים, אז הנה הם! אם יש לך רישיון תיווך, מוטיבציה לסגור עסקה, וניסיון – כלומר היכרות עם תחום המקרקעין ואנחנו לא צריכים להכשיר אותך – אנחנו רוצים אותך אצלנו. באשר לדרישות שלנו: אנו מחפשים אנשים שמסוגלים לנהל את הזמן שלהם ולעבוד לבד, אבל שנהנים גם מעבודת צוות. בתמורה, אנו מציעים לך את קשרינו הענפים, נכסים טובים באזורים טובים, וכפי שצוין, סוכנות שתיתן לך תמיכה ותוסיף להנאה שלך מיום העבודה. למעשה, אנו רוצים אנשים שיודעים מה הם עושים, ואתם תקבלו סוכנות שיודעת מה צריך להיעשות. התקשר/י ל-03-5251717 לשיחה.

רמה 3: סוכני נדל"ן מבוססים ומקצועיים

החברה שלנו רוצה להתרחב ומחפשת מנהלים/אנשי מכירות שפיתחו קשרים עסקיים מרשימים משל עצמם.

אם רוב הפרטים ברשימה הזאת מתארים אותך:
עבדת בנדל"ן מספיק זמן כדי לצבור רשימת לקוחות ואנשי קשר משלךאת/ה רוצה להמשיך לנהל את עצמך (ואולי אחרים כבר עובדים בשבילך)את/ה רוצה להמשיך באותו התחום, רק להוסיף לזה את היתרון שמישהו אחר לוקח עליו את האחריות הרחבה יותר.

אז הנה ההצעה שלנו:
יהיה לך הביטחון של חברה מבוססת שמציעה לך את ההזדמנות לחתור קדימה וליישם את הרעיונות שלך, אבל גם את הגב הכלכלי והתמיכה המעשית שעוזרת לשאת באחריות;אנחנו מציעים חבילה שאין שניה לה ושיהיה לך קשה לסרב לה."מיקום, מיקום, מיקום" זאת לשון המעטה מבחינת המשרד שלנו. עם משרד בלב תל-אביב, גם הנכסים שלנו וגם כל דבר אחר בעיר נמצאים בקרבת מקום;משרד שמספק את כל ההטבות (שולחנות עבודה פרטיים, תמיכה טכנולוגית מתקדמת ומאגרי מידע, כלים ומערכות מהשורה הראשונה).

אם את/ה מעוניין/ת בקשר עסקי שמועיל לשני הצדדים, שלח/י פרטים בסיסיים ל-info@myplace.co.il. ואנחנו ניצור אתך קשר.