אודות MyPlace

MyPlace טי.אל.וי יזום ושיווק נדל"ן בע"מ היא סוכנות לתיווך נדל"ן בתל אביב שנוסדה על ידי עמירם בן עזרא ועמית פרנץ אשר פועלים בתחום הנדל"ן בתל אביב משנת 2004. מאז הקמתה ביססה עצמה כחברת תיווך מכובדת בתחומה. הניסיון המקצועי שלנו והידע הרב שרכשנו מאינספור עסקאות הביאו אותנו לעמדה של עליונות מקצועית.

MyPlace הביאה רוח רעננה לתחום תיווך הנדל"ן עם גישה יצירתית ושירותית. עקב אהבתם למגוון הרחב של אנשים שהם פוגשים בזכות תחום העיסוק שלהם, וההזדמנות לצמיחה אישית ועסקית בענף עשיר בלקוחות, השקיעו השותפים את כל מרצם בחברה שמציבה את הלקוח במרכז הבמה. MyPlace גדלה בד בבד עם צמיחתה של העיר ופועלת על פי אסטרטגיה מקצועית כדי שלקוחותינו יקבלו מענה הולם ועדכני למצב השוק – בזמן אמת. המחויבות של "מייפלייס" למצוינות ולאמינות היא ערך עליון ומעולם לא הופרה. אנו ממשיכים להסתגל לשוק הנדל"ן המשתנה תמיד אבל לא מתפשרים על ערכי החברה שנקבעו ביום שנוסדה.

כמשרד תיווך בתל אביב, MyPlace חולשת על העיר כולה ומכירה כל רחוב וסמטה. משרדינו נמצאים בשדרות תרס"ט 17, מול תיאטרון הבימה. המיקום המרכזי גם מאפשר ל-מייפלייס להיות חברה דינמית ותוססת שמעורה בכל ההתרחשויות במרכז העיר.

משרדנו מונה צוות גדול של סוכני נדל"ן בעלי נסיון בתחום, בעלי רשיון תיווך בתוקף, יצוגיים, מקצועיים ובעלי יכולת קומוניקטיבית גבוה.

שירותי החברה הינם נרחבים ומגוונים ואינם מסתכמים רק בתיווך ושיווק נכסים אלא כוללים קשת מגוונת של שירותים הקשורים במישרין לתחום הנדל"ן, וכל זאת תחת קורת גג אחת. שרותים כגון: ההערכה ושמאות, עזרה משפטית ע"י עו"ד שהחברה עומדת עימו בקשר, קשרים עם יועצי משכנתאות, ייזמות וניהול פרויקטים, אדריכלות, עיצוב פנים, שיפוץ פנים ועוד. כך שלקוחותינו יכולים ליהנות משיטת שירות תחת מטרייה אחת, הנקראת "One Stop Shop" (הכל תחת קורת גג אחת).

בין לקוחותינו הוותיקים ניתן למנות: שגרירויות רבות, חברות היי-טק, חברות תעופה זרות, רשתות טלוויזיה ועיתונאים בינ"ל, לקוחות פרטיים, תושבי חוץ ותושבי ישראל.

מכתב מהמנכ"ל

מציאת מקום מגורים, מקום שאפשר לקרוא לו בית, הוא תהליך מורכב ומפורט. עם המיקוד שלנו בסיפוק הצרכים שלך, והידע שלנו בשוק הנדל"ן בתל אביב, MyPlace יכולה להפוך את התהליך לקל ואפילו למהנה! ובהתחשב במבחר הנכסים הרחב שלנו, נוכל למצוא לך בית במסגרת התקציב שבחרת.

העבודה שלנו היא מקצועית ואיכותית וזו הסיבה שאנו מוקפים בלקוחות מאושרים. מייפלייס לוקחת חלק בפיתוחי הנכסים ובבניה הרבה שחלים ברחבי העיר, ואנו גאים לומר שלמדנו מהניסיון הזה והתפתחנו בזכותו.
כמנכ"ל החברה אני גאה להציע את הרקע המקצועי שלי כהוכחה נוספת ליכולותיי בתחום הזה.

עד היום, היתה לי קריירה עשירה ואני עדיין מלא בהכרת תודה על כל יום שאני זוכה לפגוש אנשים חדשים שבאמת מעריכים את הדבר החשוב בחיים: בית. אחרי שנים רבות שבמהלכן עזרתי לאנשים למצוא את הבית המתאים להם, אני יכול לומר בלב שלם שאם אדע מהן הדרישות שלך, אמצא בשבילך את הנכס שעונה על כל הציפיות והצרכים שלך.

באשר לעתיד החברה, אנו שואפים ללא הרף לשפר את שירות הלקוחות שלנו. חשוב לנו שהלקוחות שלנו יידעו שאנו עומדים לצידם בזמנים מורכבים וקשים כמו גם בתקופות השמחות וברגעים הפשוטים. כולי תקווה שהאתר שלנו יספק לך כלי אפקטיבי בחיפוש שלך אחרי הנכס. אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ להפוך את החיפוש שלך להצלחה.

בברכה,
עמית פרנץ, מנכ"ל
MyPlace טי.אל.וי יזום ושיווק נדל"ן בע"מ

החברה שלנו

לאפשר לרוכשים להנות מנכס המותאם בדיוק לצורכיהם במסגרת תקציבם, ולאפשר למוכרים לממש נכסיהם בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

הרקורד שלנו

מאז נוסדה, ביססה את עצמה MyPlace טי.אל.וי כחברת מקרקעין מכובדת ומנוסה. אחרי שנים של עבודה בתחום, הידע שהצטבר מכמות גדולה מאוד של עסקאות הפך את הניסיון שלנו לעליונות מקצועית. כמשרד תיווך בתל אביב, MyPlace מכסה שכונות רבות בעיר ומכירה כל רחוב וסמטה. משרדינו נמצאים בשדרות תרס"ט 17, מול תיאטרון הבימה. המיקום המרכזי גם מאפשר ל- MyPlaceלהיות חברה צעירה ותוססת שמעורה בכל ההתרחשויות במרכז העיר. אנחנו מאמינים שלכל בעל נכס ורוכש יש צרכים שונים ויחודיים, ולכן השירותים ושיטת העבודה שלנו נבנו באופן שמעניק תשומת לב לכל לקוח לפי דרישותיו. אנחנו גאים במסירות שלנו לרוכשים ולמוכרים שהם לקוחותינו, ומבחינתנו עסקה מוגדרת כעסקה מוצלחת רק כששני הצדדים מרוצים. בין אם מדובר בדירות להשכרה או בדירות למכירה בתל אביב, המטרה שלנו היא לספק לך את שירות הלקוחות הטוב ביותר ובו בזמן למצוא את הדירה או הנכס המסחרי המתאים לך. להשגת מטרה זו, אנחנו מציעים לך את האתר הזה ככלי חיפוש ראשוני ומזמינים אותך ליצור אתנו קשר כדי שנוכל לסייע לך להתקדם בשלבים הבאים של התהליך. חשוב לזכור שאנחנו מנהלים קשרים עם אינספור אנשים – בין אם מדובר בהשכרת נכס או במכירת נכס, אנחנו כאן כדי לטפל בשניהם – זה לא רק העסק שלך, אלא גם שלנו.

בעלי הבתים שלנו

אנחנו מבינים שההשקעה שלך בנכס עשויה להיות אחת ההשקעות הגדולות ביותר שלך עד כה, ואנו מבינים שחשוב לך לא רק שיחיה בו דייר שלא רק יטפל בנכס, אלא גם ישלם שכר דירה בזמן ושהתהליך יתנהל בצורה חלקה.
מערכת הסינון שלנו הוכיחה עצמה כחסרת פגמים ואנחנו מקדישים תשומת לב רבה לרקע הפיננסי של הלקוחות, להיסטוריית ההשכרה שלהם, ולמעמד הכללי שלהם כדיירים. יתר על כן, לאחר שעבדנו עם מגוון רחב של בעלי נכסים אנו מכירים היטב את הדרישות השונות שיש להם. שנות הניסיון שלנו הן שלימדו אותנו איך לספק את כל הצרכים שלך. אנו יודעים שהרשימה הארוכה של לקוחות מרוצים מעידה על היכולת שלנו להעניק לבעלי נכסים שקט נפשי. בין אם מדובר בדירה קטנה או בנכס מסחרי גדול, אנו יכולים להפנות אתכם לכיוון הנכון עם עצה מקצועית ומחויבות לאורך זמן. יש סיבה לכך שהחברה שלנו מצליחה – אנו מכירים ומבינים את תחום המקרקעין לעומק, ונהנים ממנו. אם יש לך שאלות ואם חשוב לך לבסס קשר טוב עם סוכן הנדל"ן שלך, אל תהסס/י להתקשר אלינו.

הלקוחות שלנו

תל אביב היא עיר שכיף לגור בה, היא מושכת אנשים מכל העולם ומכל אורחות החיים. לכל שכונה בתל אביב יש אופי משלה, וכל שכונה מושכת סוג מסוים של אנשים. אנו יודעים שאזור מסוים יתאים לסטודנטים, אזור אחר יתאים לזוגות צעירים עם ילדים, ואזור נוסף יתאים לחיפוש דירות להשקעה. לכן, אנו אוהבים להקשיב ללקוחות שלנו ורוצים לדעת מה אתם אוהבים לעשות – בארים, מסעדות, בתי קפה, גלריות, מוזיאונים או ספורט. לכולנו יש צרכים שאפשר לספק אותם בצורה הטובה ביותר על ידי מגורים באזור שמתאים לסגנון החיים שלנו. לכן, כשנענה לך לטלפון ונשאל אותך "לאן את אוהבת לצאת?", או "במה אתה עובד?", יתברר לך ההבדל בינינו ובין סוכנויות אחרות; אלה הדברים הקטנים שמספרים לנו מי את/ה, וזהו סוג המידע שמלמד אותנו מהו הנכס המושלם שיהיה לך לבית. הניסיון שלנו הוכיח לנו שאופן הטיפול שלנו בלקוחות הוא יתרון. אנחנו כאן כדי למצוא את הבית המושלם בשבילך.

MyPlace להיות חברה צעירה ותוססת שמעורה בכל ההתרחשויות במרכז העיר. אנחנו מאמינים שלכל בעל נכס ורוכש יש צרכים שונים ויחודיים, ולכן השירותים ושיטת העבודה שלנו נבנו באופן שמעניק תשומת לב לכל לקוח לפי דרישותיו. אנחנו גאים במסירות שלנו לרוכשים ולמוכרים שהם לקוחותינו, ומבחינתנו עסקה מוגדרת כעסקה מוצלחת רק כששני הצדדים מרוצים. בין אם מדובר בדירות להשכרה או בדירות למכירה בתל אביב, המטרה שלנו היא לספק לך את שירות הלקוחות הטוב ביותר ובו בזמן למצוא את הדירה או הנכס המסחרי המתאים לך. להשגת מטרה זו, אנחנו מציעים לך את האתר הזה ככלי חיפוש ראשוני ומזמינים אותך ליצור אתנו קשר כדי שנוכל לסייע לך להתקדם בשלבים הבאים של התהליך. חשוב לזכור שאנחנו מנהלים קשרים עם אינספור אנשים – בין אם מדובר בהשכרת נכס או במכירת נכס, אנחנו כאן כדי לטפל בשניהם – זה לא רק העסק שלך, אלא גם שלנו.

הסוכנים שלנו

סוכני MyPlace הם מיומנים, מנוסים ומקצועיים. המטרה של הסוכנים היא לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר ובו בזמן למצוא את הדירה המתאימה לך. בזכות תשומת הלב שאנו מקדישים לסיפוק הצרכים שלך, וההיכרות שלנו עם שוק הנדל"ן התל-אביבי, הסוכנים שלנו יהפכו את התהליך לקל ואפילו למהנה! למעשה, בהתחשב במגוון הרחב של הנכסים שאנו מציעים, יש ביכולתנו לעזור לך למצוא נכס במסגרת התקציב שהגדרת לעצמך. להשגת מטרה זו, אנחנו מציעים לך את האתר הזה ככלי חיפוש ראשוני ומזמינים אותך ליצור אתנו קשר כדי שנוכל לסייע לך להתקדם בשלבים הבאים של התהליך.

צפה בסוכנים שלנו.

השירותים שלנו

קרא על השירותים שלנו.

קריירה אצלנו

קרא על קריירה אצלנו.